690 533 821 artpawilony@gmail.com

Zajmujemy się produkcją, transportem oraz montażem najwyższej jakości kontenerów oraz pawilonów handlowych, które wyróżniają się przede wszystkim solidną konstrukcją, komfortowym wyposażeniem oraz doskonałym designem. Są to obiekty doskonale ocieplone, dlatego z powodzeniem spełniają swoją funkcję zarówno latem, jak i zimą. Pawilony i kontenery handlowe to najlepszy sposób, aby uruchomić punkt sprzedaży w dowolnym miejscu w jak najkrótszym czasie.

DLACZEGO WARTO?

  • Nasze kontenery i pawilony prezentują się nowocześnie i estetycznie.
  • Stosujemy tylko sprawdzoną i opartą na innowacyjnych rozwiązaniach technologię.
  • Gwarantujemy obiekty trwałe i odporne na negatywne działanie wszelkiego rodzaju czynników zewnętrznych.
  • Nasze kontenery i pawilony są mobilne i łatwe w montażu.
  • W razie potrzeby obiekty mogą być wyposażone w dodatkowe elementy i urządzenia.
  • Powierzchnię, wymiary i design każdorazowo dostosowujemy do indywidualnych potrzeb oraz preferencji Klienta.
  • Koszt utrzymania kontenera lub pawilonu handlowego jest niezwykle niski.
Kontenery i pawilony handlowe

Nowoczesny design

Sprawdzona technologia

Wysoka jakość

Łatwość montażu

KONTENERY I PAWILONY HANDLOWE – POSTAW NA WYGODĘ I WYDAJNOŚĆ!

Kontenery i pawilony handlowe powinny być przede wszystkim estetyczne, solidne i komfortowe w użytkowaniu. Nasze całoroczne obiekty spełniają wszystkie te wymagania, dlatego doskonale sprawdzą się w roli całorocznego sklepu czy mobilnego punktu sprzedaży. To rozwiązanie dedykowane przede wszystkim firmom, które cenią sobie optymalizację kosztów przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu świadczonych usług.

 

Pawilony handlowe z płyt warstwowych są alternatywą dla tradycyjnej zabudowy, są równie funkcjonalne, co bardziej praktyczne. W każdej chwili możesz zmienić jego lokalizację, a wysoka jakość materiałów, z których jest wykonany, sprawia, że ​​nasz pawilon jest jednym z najlepszych na rynku. Naszą firmę cechuje terminowość oraz indywidualne podejście do klienta, dzięki czemu możesz mieć pewność, że przedstawione przez nas oferty będą w pełni dopasowane do Twoich potrzeb. Kto by pomyślał, że komercyjne kontenery transportowe można łatwo przenosić z jednego miejsca do drugiego. W zależności od istniejących warunków ekonomicznych lub aktualnego miejsca zamieszkania, przeprowadzka domu jest możliwa i łatwa do zrealizowania. Pawilon handlowy oferowany przez naszą firmę to rozwiązanie uniwersalne. Oprócz funkcji przenośnych są one również bardzo atrakcyjne cenowo.