Zajmujemy się produkcją, transportem oraz montażem najwyższej jakości kontenerów oraz pawilonów handlowych, które wyróżniają się przede wszystkim solidną konstrukcją, komfortowym wyposażeniem oraz doskonałym designem. Są to obiekty doskonale ocieplone, dlatego z powodzeniem spełniają swoją funkcję zarówno latem, jak i zimą. Pawilony i kontenery handlowe to najlepszy sposób, aby uruchomić punkt sprzedaży w dowolnym miejscu w jak najkrótszym czasie.

DLACZEGO WARTO?

  • Nasze kontenery i pawilony prezentują się nowocześnie i estetycznie.
  • Stosujemy tylko sprawdzoną i opartą na innowacyjnych rozwiązaniach technologię.
  • Gwarantujemy obiekty trwałe i odporne na negatywne działanie wszelkiego rodzaju czynników zewnętrznych.
  • Nasze kontenery i pawilony są mobilne i łatwe w montażu.
  • W razie potrzeby obiekty mogą być wyposażone w dodatkowe elementy i urządzenia.
  • Powierzchnię, wymiary i design każdorazowo dostosowujemy do indywidualnych potrzeb oraz preferencji Klienta.
  • Koszt utrzymania kontenera lub pawilonu handlowego jest niezwykle niski.
Kontenery i pawilony handlowe

Nowoczesny design

Sprawdzona technologia

Wysoka jakość

Łatwość montażu

KONTENERY I PAWILONY HANDLOWE – POSTAW NA WYGODĘ I WYDAJNOŚĆ!

Kontenery i pawilony handlowe powinny być przede wszystkim estetyczne, solidne i komfortowe w użytkowaniu. Nasze całoroczne obiekty spełniają wszystkie te wymagania, dlatego doskonale sprawdzą się w roli całorocznego sklepu czy mobilnego punktu sprzedaży. To rozwiązanie dedykowane przede wszystkim firmom, które cenią sobie optymalizację kosztów przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu świadczonych usług.

 

Pawilony handlowe z płyt warstwowych są alternatywą dla tradycyjnej zabudowy, są równie funkcjonalne, co bardziej praktyczne. W każdej chwili możesz zmienić jego lokalizację, a wysoka jakość materiałów, z których jest wykonany, sprawia, że ​​nasz pawilon jest jednym z najlepszych na rynku. Naszą firmę cechuje terminowość oraz indywidualne podejście do klienta, dzięki czemu możesz mieć pewność, że przedstawione przez nas oferty będą w pełni dopasowane do Twoich potrzeb. Kto by pomyślał, że komercyjne kontenery transportowe można łatwo przenosić z jednego miejsca do drugiego. W zależności od istniejących warunków ekonomicznych lub aktualnego miejsca zamieszkania, przeprowadzka domu jest możliwa i łatwa do zrealizowania. Pawilon handlowy oferowany przez naszą firmę to rozwiązanie uniwersalne. Oprócz funkcji przenośnych są one również bardzo atrakcyjne cenowo.